Concert
Archief
Herdenkingsconcert St. Augustinuskerk
4 MEI 2025
19:30 — 21:45
Augustinuskerk
Let op! Dit event is al verstreken.
Met als thema Amsterdammers in oorlogstijd

Over ervaringen van Amsterdammers in oorlogstijd. De zeer nijpende en ontwrichtende beperkingen van het leven van Joodse Amsterdammers, de razzia’s en uiteindelijk de deportaties van bijna alle Amsterdamse Joden. Ervaringen van onderduikers. De ontberingen in de hongerwinter.

Tijdens het concert wordt klassieke koormuziek afgewisseld met getuigenissen.

Op het muziekprogramma staan: Requiem van Rheinberger en werken van Brahms, Mundy, Short, Monk.

Leerlingen van de groepen 8 van de Basisschool Sint Jozef maken als impressie bij de getuigenissen tien grote schilderingen. Deze schilderingen sieren tijdens het concert de tien zuilen van de kerk.

De St. Augustinuskerk wordt vanaf 19.30 uur opengesteld om bezoekers de gelegenheid te geven stil te staan bij de oorlogsslachtoffers die worden herdacht.

Toegangsprijs  is € 10,  verkrijgbaar bij de ingang van de kerk en te reserveren via 4meiherdenkingsconcert@gmail.com

Herdenkingsconcert St. Augustinuskerk
4 MEI 2025
19:30 — 21:45
Augustinuskerk
Postjesweg 123
Amsterdam
Onderdeel van Herdenkingen & Stille Tocht Kaarten: €10
Georganiseerd door
LPK Cantemus Dominum
Kaarten
Website by HOAX Amsterdam