Op de Nieuwezijds Kolk, waarschijnlijk het oudste stukje bewoond Amsterdam, heeft zich al heel wat afgespeeld. Hoe beleven we de Kolk nu, voelen we ons hier vrij?
Voorlopig programma:
– Gezellig samen een vegetarische kebab eten op het terras van Akhnaton;
– Yellow Bike-gids David Lageveen neemt je tijdens de maaltijd mee in een verhaal over de geschiedenis van vrijheid en Amsterdam;
– Kom meer te weten over het historische Korenmetershuisje dat op de Kolk staat;
Het programma is nog in ontwikkeling, we houden je op de hoogte! We proberen de onkosten zo laag mogelijk te maken. Kun je het missen, betaal dan ook een maaltijd voor een ander. Het eten van een maaltijd is niet verplicht, en je kunt ook langslopen zonder aanmelding. We raden je aan binnenkort een stoel te reserveren als je wil mee-eten.
Begintijd wordt spoedig bekend gemaakt, er is nog geen exacte tijd vastgesteld. Het zal een lunch worden of een vroege avondmaaltijd.